Rüyada kapı zili çalması

Esra M.(48) - Sinop sordu : "Gördüğüm nerdeyse tüm rüyalar sitenizde yer buluyor fakat rüyada kapı zili çalması yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada kapı zili çalması, yakın zamanda öğrenilecek hayırlı havadise, manevi yükü bulunan insandan uzaklaşılacağına, getirili iş içinde bulunacağına, alın teriyle kazanılan nimete, maddiyata gelecek artışa, emniyette olmaya, sağlığını kazanmaya, üne ulaşmaya, beceri sahibi bir insana, servete, huzurlu bir hayat süreceğine yorulmaktadır. Nadiren de yalancı yöneticiye, hoşgörüsüz bir tanıdığa, değer kaybetmeye, düşmanlığını saklayan dosta, kötü niyetli bir amir tarafından fenalık görmeye yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda umduğu yüksek mertebeye, zamanla kavuştuğu az olan kazancının artacağına, zorlukların ardından hak ettiği az olan kazancının artacağına, zorluklarla mücadele ederek umduğu hayra yorulur.

"Rüyada kapı zili çalması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada kapı zili çalması
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Rüyalar yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kapı zili çalması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.