Rüyada kapının açılması

Naki N.(46) - Antalya sordu : "Fikrimce rakipleri arasında en detaylı rüya tabirleri web sitesi ruyadanegormek. Gördüğüm hemen hemen bütün tabirler burada yer buluyor fakat rüyada kapının açılması yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada kapının açılması, getirili işlere, özlemi duyulan bir geleceğe, eli açık amire, duygusal külfeti olan arkadaştan uzaklaşılacağına, mutluluğa kavuşmaya, devlette mertebeye çıkılacağına, sağlığını kazanmaya, ticari kazancı yüksek girişimler içinde bulunacağına, ettiği yeminine sadık olunacağına, akrabalarla sohbete, bol gelire yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da maddi zarara, fena huylu bir kimse tarafından zarar görmeye, kıymet düşmesine, kederden kurtulamamaya, ferahının bozulacağına yorulur. Bazı rüya yorumcuları derler ki: Bu rüya hatalarının ardından ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata, verdiği uğraşların sonunda gözlediği toplu kazanca, sıkıntıya düşerek elde ettiği daha sağlıklı bir hayata, uğraşlarının sonunda istediği az olan kazancının artacağına delalettir.

"Rüyada kapının açılması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi ile alakalı bilinmeyenler

rüyada kapının açılması
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Bazen açıkça kimi zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz hayatımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kapının açılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.