Rüyada kapının çalması

Ülev S.(44) - İzmir sordu : "rüyada kapının çalması yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada kapının çalması, imrenilen güce ermeye, görgülü orta yaşlı kişiye, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, yetenekli bir kişiye, faydalı işler ile meşgul olacağına, ilişkisinin iyi olacağına, devlette mertebeye çıkılacağına, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, iyi bir kazanca, yüksek şansa, mutluluğu bulmaya delalet eder. Nadiren de yoksulluğa, kötü huylu bir kişi tarafından zarar görmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, kıymet yitirmeye, sağlığın kötüleşeceğine yorulmaktadır. Kimi zaman da tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı temiz kazanca, cefa ile birlikte beklediği huzura, hatalarının ardından hasret duyduğu beceriye, başarısızlıktan sonra gözlediği mutluluğa yorulur.

"Rüyada kapının çalması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada kapının çalması
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle sonuç olarak rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sorunlara sebep olabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Kobay hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Tahminen bir bireyin yaşamının tahmini üçte birini, başka bir deyişle tahminen 75 senelik bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada kapının çalması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.