Ruyada kapıyı acamamak

Murat F.(44) - İstanbul sordu : "İki gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. ruyada kapıyı acamamak açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Ruyada kapıyı acamamak, mutlu olmaya, paranın verimli olacağına, hayırlı işlere, vefalı çocuğa, kazanca gelecek bolluğa, rahata, şöhrete erişmeye, güvende hissetmeye, sevineceğine, sağlıklı hayata, sevenleriyle sohbete delalet eder. Bazen de zarar görmeye, kötü huylu tanıdık tarafından fenalık görmeye, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine, üzücü bir sorunla karşılaşılacağına, düşmanlıktan emin olmaya yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Görülen rüya sıkıntılarının sonunda hasret duyduğu şöhrete , uğraşlarının sonunda hasret duyduğu daha iyi bir hayata, sıkıntıları aşarak hak edilen müjdeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği mala işarettir.

"Ruyada kapıyı acamamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri ile ilgili merak edilenler

ruyada kapıyı acamamak
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Ortalama bir insan ömrünün tahmini 3te 1ini, diğer bir yorumla yaklaşık 75 yıllık bir yaşamın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Ortalama bir gecede birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumlayan, kati suretle sonuçta rüya görenin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara sebep olacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada kapıyı acamamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.