Rüyada kapıyı açık bırakmak

Engin Z.(19) - Danimarka sordu : "Bana kalırsa yazılmış en büyük rüya yorumu sitesi sizinki. rüyada kapıyı açık bırakmak yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada kapıyı açık bırakmak, maddiyata gelecek berekete, aşk hayatının iyi olacağına, hayallerin hayata geçeceğine, güzel kısmete, ticari getirisi yüksek iş gerçekleştireceğine, fakirlikten uzak durmaya, emniyette yaşamaya, aydınlık geleceğe, külfetsiz elde edilen paraya, kazancın kazançlı olmasına, uzun ömre delalettir. Nadiren de ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, korkulanın olmasına, düşmanlığını göstermeyen düşmana, kötü huylu bir tanıdık tarafından fenalık görmeye, zararlı bir düşmana delalettir. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu ganimete, çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu berekete, mağlubiyetten sonra umduğu mülke, cefa ile birlikte hak edilen toplu mala işaret eder.

"Rüyada kapıyı açık bırakmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumu konusunda en çok merak edilenler

rüyada kapıyı açık bırakmak
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabiri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Yaklaşık gece boyunca iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kapıyı açık bırakmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.