Rüyada kapıyı değiştirmek

Orhan Y.(40) - Muğla sordu : "rüyadanegörmeki bir kaç yıldır yakından okudum. rüyada kapıyı değiştirmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kapıyı değiştirmek, yağmura, duygusal hayatın iyi olacağına, becerikli bir kişiye, eşiyle muhabbete, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, kazanılan nimete, şana ulaşılacağına, refah dolu zamanlara, hayırlı uğraşlara, verdiği sözünü yerine getireceğine, güvende yaşamaya delalet eder. Kimi zaman da korkuya gerçekleşmesine, anlayışsız bir düşmana, değer yitirmeye, düşmanından emin olunacağına, sıkıntılı yaşama yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu itibarlı mertebeye, kaybettikten sonra beklediği itibarlı mertebeye, sıkıntıya düşerek ümit ettiği saygınlığa, uğraş vererek istediği müjdeye işaret eder.

"Rüyada kapıyı değiştirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu hakkında en çok merak edilenler

rüyada kapıyı değiştirmek
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Yaklaşık bir bireyin yaşamının yaklaşık üçte birini, diğer bir deyişle tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekir.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kapıyı değiştirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.