Rüyada kapıyı görmek

Ömer Y.(19) - İstanbul sordu : "Merhaba, Bu gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada kapıyı görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kapıyı görmek, uzun ömre, mutluluk dolu yarınlara, bol kısmete, yararlı işler yapacağına, eli açık amire, dostlarıyla eğlenmeye, mutlu olmaya, tertemiz ziynete, maddi külfeti bulunan arkadaştan uzak durulacağına, paraya gelecek berekete, gönül ilişkisinin iyi olacağına işaret eder. Olumsuz yorum olarak mutsuz edici bir durumla karşılaşılacağına, sıkıntıya yaşama, üzüntü duymaya, iş kaynaklı huzursuzluğa, dara düşmeye işaret eder. Bazen de alimler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıyla gözlediği iyi bir geleceğe, uğraş vererek kavuştuğu beceriye, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu şana, zorluklara göğüs gererek elde ettiği ganimete yorulmaktadır.

"Rüyada kapıyı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları hakkında en çok merak edilenler

rüyada kapıyı görmek
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Tahminen bir kişinin hayatının yaklaşık üçte birini, başka bir deyişle ortalama 75 senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada kapıyı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.