Rüyada kaplan yavrusu

Fezal O.(44) - İstanbul sordu : "rüyada kaplan yavrusu açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kaplan yavrusu, servete, güzel kısmete, rızkın verimli olacağına, gelire gelecek bolluğa, şana erişmeye, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, istenilen bir eşe, hayırlı işler yapacağına, tertemiz ziynete, fakirlikten feraha çıkmaya, görgülü genç yabancıya işarettir. Bunlarla birlikte sevimsiz vaziyete düşmeye, fukaralığa, sıkıntılı hayata, fenalığını saklayan yöneticiye, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya delalettir. Bazı durumlar için de yorumcular şöyle dediler ki: Bu mağlubiyetten sonra beklediği kazanca, meşakkatle düşlediği refaha, meşakkatle birlikte düşlediği daha çok kazanca, zorlanarak ümit ettiği servete yorulur.

"Rüyada kaplan yavrusu" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada kaplan yavrusu
  • Ortalama bir insanın hayatının tahminen 3te 1ini, farklı bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Kimi zaman açıkça bazen de üstü kapalı şekilde geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Yaklaşık gecede birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaplan yavrusu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.