Rüyada kaplanın saldırısına uğramak

Günfer İ.(31) - Azerbaycan sordu : "Açık ara yazılmış en kullanışlı rüya yorumları web sitesi burada. Aradığım nerdeyse bütün rüyalar sitenizde bulunabiliyor ama rüyada kaplanın saldırısına uğramak yorumlar mısınız? "

Rüyada kaplanın saldırısına uğramak, sevecen yaşlı tanıdığa, varlıklı kadına, beklentilerin yerine geleceğine, elinden her iş gelen bir kimseye, aşk hayatının iyi olacağına, sevince erişileceğine, mutluluğa kavuşmaya, yararlı işler gerçekleştireceğine, mutluluk dolu yarınlara, fakirlikten sıyrılmaya, yüksek mevkiye yükseleceğine yorulur. Ayrıca hoşgörüsüz bir insana, parasal probleme, kötü bir problemle yüzleşileceğine, kötü niyetli insan tarafından fenalık görmeye, düşmanlığını gizleyen kişiye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından umduğu kazanca, zorlukların sonrasında istediği toplu mala, çektiği zorlukların sonunda beklediği mutluluğa, meşakkatle birlikte ulaştığı mutluluğa işarettir.

"Rüyada kaplanın saldırısına uğramak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada kaplanın saldırısına uğramak
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. pek çok faktör konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Tahminen bir kişinin hayatının yaklaşık 3te 1ini, başka bir tabirle ortalama yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaplanın saldırısına uğramak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.