Rüyada kar ve silah görmek

Erhun T.(25) - Gaziantep sordu : "Fikrimce internetteki en kullanışlı rüya yorumları web sitesi burada. İki gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada kar ve silah görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada kar ve silah görmek, birikmiş zenginliğe, duygusal hayatın yolunda olduğuna, mutlu olmaya, yeminine bağlı olacağına, güvende yaşamaya, zorluk çekmeden elde edilen rızka, şana kavuşulacağına, dingin bir hayat sürdüreceğine, sağlıklı hayata, eşiyle sohbete, manevi yükü bulunan akrabadan uzaklaşmaya delalet eder. Bazen de hoşnutsuz bir vaziyete gelmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, huzurunun bozulacağına, mutsuz edici bir problemle yüzyüze gelineceğine, korkulanın gerçekleşmesine delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Bu rüya sıkıntıya düşerek elde ettiği iyiliğe, zorlukla birlikte elde ettiği temiz rızka, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu hünere, uğraşlarının sonunda düşlediği refaha işaret eder.

"Rüyada kar ve silah görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada kar ve silah görmek
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Uykuda en çok yaşanılan duygulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kar ve silah görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.