Rüyada kara bulut ne demek

Serdar H.(34) - Almanya sordu : "rüyada kara bulut ne demek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada kara bulut ne demek, hatrı sayılır güce, problemlerden arınmış olacağına, rızkın kazançlı olmasına, aşk hayatının iyi olacağına, refah dolu yarınlara, cömert adama, hayırlı çocuğa, mutluluğa kavuşmaya, kazançlı atılım yapacağına, gelire gelecek fazlalığa, dostlarıyla sohbete yorulmaktadır. Bunlarla birlikte korkulanın başına gelmesine, mutsuzluktan sıyrılamamaya, fena huylu düşman eliyle zarar görmeye, bencil bir düşmana, hilekar bir amire delalet eder. Bazen de rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle ümit ettiği varlığa, zorlukların sonrasında özlediği beceriye, sıkıntıya düşerek hak edilen itibarlı mertebeye, zamanla ümit ettiği iyiliğe delalet eder.

"Rüyada kara bulut ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabiri hakkında bilinmeyenler

rüyada kara bulut ne demek
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Tanımadığımız yerlerin, tanışmadığımız insanların adlarını söyler.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kara bulut ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.