Ruyada kara carsafli falı kadın görmek

Yaşar S.(31) - Muğla sordu : "Hayırlı akşamlar, İki gün önce tuhaf bir rüya gördüm. ruyada kara carsafli falı kadın görmek açıklayabilir misiniz? "

Ruyada kara carsafli falı kadın görmek, mal varlığına gelecek berekete, zorluk çekmeden kazanılan servete, memuriyette makama geleceğine, ticari kazancı yüksek girişim gerçekleştireceğine, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, verdiği söze sadık duracağına, iyi geleceğe, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, güvende hissetmeye, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, yüksek şansa yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da düşmanlık görmeye, yalancı kişiye, korkulanın başına gelmesine, ferahının kaçacağına, üzücü bir sorunla yüzyüze gelineceğine delalettir. Bazı rüya yorumcuları dediler ki: Bu zahmetle birlikte kazandığı ferahlığa, uğraş vererek kavuştuğu ferahlığa, umudunu kestikten sonra gözlediği toplu kazanca, sıkıntılarının sonunda ulaştığı kazanca delalettir.

"Ruyada kara carsafli falı kadın görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi ile alakalı bilinmeyenler

ruyada kara carsafli falı kadın görmek
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Ruyada kara carsafli falı kadın görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.