Rüyada kara çarşaflı insan görmek

Güzey V.(19) - Bolu sordu : "rüyada kara çarşaflı insan görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada kara çarşaflı insan görmek, imrenilen bir geleceğe, iyi talihe, tertemiz mala, hoşsohbet orta yaşlı kimseye, memuriyette mertebeye çıkılacağına, aşk hayatında muvaffakiyete, zengin insana, arkadaşlarıyla yaşamaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, taleplerin hayata geçeceğine, iyi geleceğe işaret eder. Olumsuz anlamda sağlığın yitirileceğine, üzülmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, çözümü karmaşık bir olayla yüzleşileceğine, sıkıntılı yaşama işarettir. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar şöyle derler: Bu sıkıntı sonrasında istediği berekete, başarısızlıktan sonra elde ettiği hünere, sıkıntıları aşarak ümit ettiği şerefe, cefa çekerek umduğu mevkiye yorulur.

"Rüyada kara çarşaflı insan görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması hakkında en çok merak edilenler

rüyada kara çarşaflı insan görmek
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. bir çok faktör ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada kara çarşaflı insan görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.