Rüyada kara çarşaflı kadınlar

Zafer G.(20) - Kocaeli sordu : "Web sitenizi uzun zamandır düzenli olarak inceledim. Bulamadığım neredeyse bütün tabirler sitenizde yer buluyor fakat rüyada kara çarşaflı kadınlar yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kara çarşaflı kadınlar, emniyetli hissetmeye, tez zamanda alınacak müjdeli gelişmelere, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, varlıklı memura, iyi günlere, özlemi duyulan bir kazanca, servete, planların hayata geçeceğine, sağlığını kazanmaya, şöhrete sahip olunacağına, sevince erişileceğine delalettir. Bazen de kıymet kaybetmeye, düşmanlıktan emin olunacağına, sağlığın kötüleşeceğine, kötü huylu bir amir tarafından fenalık görmeye, iyi hali kaybetmeye işaret eder. Bazı durumlarda da alimler şöyle tabir ederler: Bu yenilgiden sonra kavuştuğu mevkiye, çektiği zorlukların sonunda hak edilen varlığa, yenilgiden sonra gözlediği şerefe, sıkıntılara göğüs gererek umduğu haysiyete delalet eder.

"Rüyada kara çarşaflı kadınlar" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada kara çarşaflı kadınlar
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri tasadır. Olumsuz duygular pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Rüya yorumunun kılavuz nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Ortalama olarak her gece birkaç saat rüya görülür.
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar hayatımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kara çarşaflı kadınlar" yazısı izinsiz kopyalanamaz.