Rüyada kara keçi görmek ne demek

Nur Y.(38) - Aydın sordu : "Aradığım hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada kara keçi görmek ne demek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kara keçi görmek ne demek, hak edilmiş servete, sevinmeye, gelirin hayırlı olmasına, güvenli olmaya, yakın zamanda alınacak sevindirici haber almaya, vefakar akrabaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, karlı girişim yapacağına, zorluk çekmeden elde edilen ganimete, bonkör yabancıya, mal varlığına gelecek bolluğa işarettir. Bir diğer yoruma göre de sağlığın yitirileceğine, fena huylu bir amir tarafından fenalık görmeye, fenalık görmeye, can sıkıcı bir duruma düşmeye, fenalığını gizleyen düşmana işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan alimler şöyle yorumlarlar: Bu rüya sıkıntılarının sonunda hayalini kurduğu zenginliğe, meşakkatle birlikte gözlediği mevkiye, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu büyük güce, uzun süren çabaların sonunda istediği kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada kara keçi görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada kara keçi görmek ne demek
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz illerin, tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kara keçi görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.