Rüyada kara üzüm satın almak

Azman D.(39) - Muğla sordu : "rüyada kara üzüm satın almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kara üzüm satın almak, gelirin bereketli olmasına, beklentilerin gerçekleşeceğine, getirili yatırım içinde bulunacağına, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli havadise, şöhrete sahip olunacağına, güler yüzlü orta yaşlı kimseye, yağmura, ikili ilişkilerde tatmine, mutluluğa, fakirlikten kurtulmaya, zorluk çekmeden kazanılan mülke işarettir. Ayrıca zararlı bir kişiye, düşmanlık görmeye, sıkıntıya yaşama, muhtaç duruma düşmeye, hilekar bir yabancıya delalet eder. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler derler ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle birlikte hak ettiği galibiyete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak ettiği berekete, çektiği zorlukların meyvesini alarak istediği ticari kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu rahatlığa yorulur.

"Rüyada kara üzüm satın almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada kara üzüm satın almak
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kara üzüm satın almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.