Rüyada karaciğer ameliyatı olmak

Gökhan L.(29) - Ankara sordu : "Merhabalar; rüyada karaciğer ameliyatı olmak yorumlar mısınız? "

Rüyada karaciğer ameliyatı olmak, finansal külfeti bulunan arkadaştan uzaklaşmaya, şana kavuşmaya, ticari getirisi yüksek atılımlar yapacağına, işte makama çıkılacağına, eli açık insana, mutlu yarınlara, zorluk çekmeden elde edilen ganimete, sağlıklı hayata, güç sahibi olmaya, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, sosyal yaşamda mutluluğa işaret eder. Olumsuz anlamda değer düşmesine, zora düşmeye, eğitimsiz bir yöneticiye, fenalığını saklayan kişiye, saklanansırların meydana çıkmasına işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya zorlukların sonrasında hayalini kurduğu varlığa, zahmetlerinin meyvesini alarak özlediği mutluluğa, zorlukla birlikte kavuştuğu itibarlı mertebeye, uğraşarak beklediği daha iyi bir hayata delalettir.

"Rüyada karaciğer ameliyatı olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada karaciğer ameliyatı olmak
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuç olarak rüya görenin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal problemlere yol açacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, tanımadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada karaciğer ameliyatı olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.