Rüyada karakolda polis görmek

Yakup L.(32) - Tekirdağ sordu : "Açık ara yazılmış en kullanışlı rüya tabiri web sitesi ruyadanegormek. Bulamadığım nerdeyse bütün tabirler sitenizde var ancak rüyada karakolda polis görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada karakolda polis görmek, kazançlı atılımlar gerçekleştireceğine, karmaşadan uzak olacağına, parasal yükü olan kimseden uzaklaşılacağına, yakın zamanda alınacak mutlu edici haber duymaya, faydalı uğraşlara, iyi bir başarıya, toplum yaşamında muvaffakiyete, salih dosta, verdiği söze bağlı kalacağına, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, sağlığını kazanmaya yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de fakirliğe, parasal zorluğa, sırların meydana dökülmesine, sevimsiz bir vaziyete gelmeye, ferahının kaçacağına işarettir. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Bu sıkıntıları aşarak hak ettiği temiz kazanca, ümitsizlikten sonra özlediği onura, zamanla elde ettiği daha çok kazanca, sıkıntıyla hak ettiği ferahlığa delalet eder.

"Rüyada karakolda polis görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada karakolda polis görmek
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Düş denilen şey, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Uykuda en çok hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada karakolda polis görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.