Rüyada karanlıkta merdiven çıkmak

Ferda O.(22) - Kocaeli sordu : "Hayırlı akşamlar, Bulamadığım nerdeyse tüm rüyalar sitenizde bulunuyor ancak rüyada karanlıkta merdiven çıkmak yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada karanlıkta merdiven çıkmak, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, güzel şansa, hayırlı evlada, mal varlığına gelecek bolluğa, maddi zorluklardan kurtulmaya, beklentilerin gerçekleşeceğine, emniyetli hissetmeye, manevi yükü bulunan tanımadığı birinden yakasını kurtarmaya, hak edilmiş zenginliğe, uzun ömre, güzel işlere yorulur. Olumsuz yorum olarak merhametsiz bir akrabaya, mutsuz edici bir durumla yüzyüze gelineceğine, maddi zorluğa, kıymet yitirmeye, içinden çıkılması zor bir sorunla karşılaşılacağına delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan alimler şöyle dediler ki: Görülen rüya yenilgiden sonra kavuştuğu az olan kazancının artacağına, çektiği zorlukların sonunda ulaştığı az olan kazancının artacağına, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği refaha, zorlukların ardından ulaştığı şana delalet eder.

"Rüyada karanlıkta merdiven çıkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada karanlıkta merdiven çıkmak
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada karanlıkta merdiven çıkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.