Rüyada kardeşin sesini duymak

İkram Y.(35) - İstanbul sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunuyor ancak rüyada kardeşin sesini duymak açıklar mısınız? "

Rüyada kardeşin sesini duymak, memuriyette mevkiye ulaşacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen ziynete, getirili girişim yapacağına, hayali kurulan bir geleceğe, fakirlikten iyi duruma geçmeye, helal ganimete, paranın verimli olacağına, samimi orta yaşlı insana, vefalı dosta, şöhrete ulaşmaya, iyi kısmete delalettir. Olumsuz yorum olarak istenmeyen bir durumla yüzyüze gelineceğine, çözümü zor bir sorunla yüzleşileceğine, huzurunun bozulacağına, hoşnutsuz duruma gelmeye, parasal zarara yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle dediler: Görülen rüya verdiği uğraşların sonunda hak edilen beceriye, yenilgiden sonra ulaştığı berekete, ümitsizlikten sonra düşlediği mala, mağlubiyetten sonra hak ettiği mülke yorulmaktadır.

"Rüyada kardeşin sesini duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile ilgili bilinmeyenler

rüyada kardeşin sesini duymak
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Tahminen bir kişinin ömrünün tahminen 3te 1ini, başka bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara yol açacak tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz insanların adlarını söyler.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kardeşin sesini duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.