Rüyada kardeşle kavga ettiğini görmek

Türkmen E.(28) - İstanbul sordu : "Evvelsi gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada kardeşle kavga ettiğini görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada kardeşle kavga ettiğini görmek, yetenek sahibi bir insana, varlıklı tanıdığa, gelire gelecek bolluğa, sözünü yerine getirmeye, gönül ilişkilerinde feraha, helal ganimete, hayali kurulan bir geleceğe, şöhrete ulaşmaya, bol kısmete, yakın zamanda öğrenilecek müjdeli haber duymaya, emniyetli yaşamaya işaret eder. Başka görüşlere göre de korktuğundan emin olmaya, can sıkıcı hale gelmeye, fukaralığa, iş nedeniyle üzüntüye, hilekar bir kişiye yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya uzmanları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında ulaştığı şana, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu hayra, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı itibarlı mertebeye, verdiği uğraşların sonunda beklediği temiz kazanca delalettir.

"Rüyada kardeşle kavga ettiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi hakkında merak ettikleriniz

rüyada kardeşle kavga ettiğini görmek
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının kuvvetli olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kardeşle kavga ettiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.