Rüyada karga kuşu görmek

Eymen H.(47) - Hatay sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün yorumlar burada bulunuyor ama rüyada karga kuşu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada karga kuşu görmek, istenilen bir ilişkiye, feraha kavuşmaya, parasal külfeti bulunan kişiden uzaklaşmaya, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, şana sahip olunacağına, sağlığını kazanmaya, tertemiz ziynete, sevince, bereketli günlere, arzuların yerine geleceğine, maddi sıkıntılardan uzak durmaya işarettir. Kimi zaman da fenalığını gizleyen tanıdığa, yalancı bir tanıdığa, hoşnutsuz bir vaziyete gelmeye, rahatının kaçacağına, sıkıntılı hayata delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle dediler: Bu rüya uğraş vererek hayalini kurduğu ferahlığa, başarısızlıktan sonra düşlediği az olan kazancının artacağına, meşakkatle kavuştuğu rahatlığa, zahmetle düşlediği güce işaret eder.

"Rüyada karga kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada karga kuşu görmek
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle sonuç olarak kişinin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara sebep olacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Bazen açık olarak bazen de dolaylı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada karga kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.