Rüyada karısına kızmak

Neziha O.(33) - Manisa sordu : "iyi günler, rüyada karısına kızmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada karısına kızmak, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici haber almaya, yüksek kısmete, hayallerin gerçekleşeceğine, alın teriyle elde edilen ziynete, paraya gelecek bolluğa, devlette mevkiye çıkacağına, merhametli evlada, dostlarıyla birlikte eğlenmeye, sağlıklı hayata, emniyetli yaşamaya, şöhrete erişmeye delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da sıkıntıdan sıyrılamamaya, parasızlığa, korkuya olmasına, hoşnutsuz bir hale gelmeye, hilekar bir insana delalet eder. Farklı bir açıdan bakan tabirciler derler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda hak ettiği ferahlığa, cefa ile birlikte hasret duyduğu şana, umudunu yitirdikten sonra hak ettiği itibarlı mertebeye, meşakkatle birlikte beklediği müjdeye yorulmaktadır.

"Rüyada karısına kızmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada karısına kızmak
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Kobay hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada karısına kızmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.