Rüyada karısını evlendiğini görmek

Metin M.(22) - Almanya sordu : "Bir iki gece önce rüya gördüm. rüyada karısını evlendiğini görmek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada karısını evlendiğini görmek, planların gerçekleşeceğine, hak edilen güce ulaşmaya, yetenek sahibi bir kişiye, sevince ermeye, istenilen bir ilişkiye, temiz zenginliğe, mutluluğa, sorunlardan arınmış olacağına, güzel şansa, hayırlı eşe, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de üzülmeye, iş kaynaklı üzüntüye, can sıkıcı duruma düşmeye, rahatının kaçacağına, sıkıntıdan sıyrılamamaya yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya tabircileri derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında özlediği berekete, bir kişiden yardım isteyerek düşlediği şerefe, başarısızlıktan sonra kazandığı toplu mala, uğraşarak beklediği itibarlı mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada karısını evlendiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada karısını evlendiğini görmek
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyaların kılavuz olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, emarelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra rüyamızın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada karısını evlendiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.