Rüyada karısını hamile görmek

Nuri S.(35) - İstanbul sordu : "Bana göre yapılmış en büyük rüya yorumları internet sitesi burası. Bulamadığım neredeyse bütün yorumlar sitenizde bulunuyor ancak rüyada karısını hamile görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada karısını hamile görmek, beklentilerin gerçekleşeceğine, yeminin tutulacağına, sevecen orta yaşlı kişiye, sevdikleriyle birlikte mutlu olmaya, yakında alınacak hayırlı havadise, yüksek kısmete, huzura, mutlu olmaya, kuvvet sahibi olmaya, hüner sahibi bir kişiye, kolay elde edilen paraya işarettir. Başka görüşlere göre de iş nedeniyle üzüntüye, kötü niyetli akraba eliyle fenalık görmeye, ferahının kaçacağına, maddi kayba, fenalığını göstermeyen yöneticiye yorulmaktadır. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu hatalarının ardından hak edilen nimete, zorlukları aşarak düşlediği toplu paraya, zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu başarıya, zahmetle birlikte gözlediği temiz kazanca yorulur.

"Rüyada karısını hamile görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi hakkında merak edilenler

rüyada karısını hamile görmek
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Kobay hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada karısını hamile görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.