Rüyada karnına bakmak

Yılmaz K.(41) - Bingöl sordu : "Merhaba; rüyada karnına bakmak açıklar mısınız? "

Rüyada karnına bakmak, hoşgörülü yaşlı kadına, gönül ilişkisinin iyi olacağına, kazancın verimli olacağına, kolay kazanılan altına, salih çocuğa, imrenilen bir ilişkiye, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, iyi uğraşlara, şana sahip olmaya, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, arzuların gerçekleşeceğine işarettir. Nadiren de kötü bir durumla yüzleşileceğine, zulüm görülmesine, kıymet kaybetmeye, yalancı bir amire, iş nedeniyle huzursuzluğa işaret eder. Farklı düşünen rüya yorumcuları şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak hak ettiği beceriye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak ettiği onura, bir kişiden yardım isteyerek özlediği toplu paraya, uğraşarak hak ettiği servete işaret eder.

"Rüyada karnına bakmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları ile ilgili merak edilenler

rüyada karnına bakmak
  • Bazen açık olarak bazı zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Yaklaşık gece boyunca bir iki saat civarı rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada karnına bakmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.