Rüyada karnına yumruk yemek

Sühan Ü.(32) - Konya sordu : "Aradığım nerdeyse tüm rüyalar burada bulunuyor ama rüyada karnına yumruk yemek açıklar mısınız? "

Rüyada karnına yumruk yemek, sorunlardan arınmış kalacağına, kazançlı günlere, üne sahip olmaya, mutluluğa ermeye, emniyetli kalmaya, finansal yükü olan yabancıdan yakasını kurtarmaya, gönül ilişkilerinde huzura, iyi talihe, gelirin verimli olmasına, hayırlı akrabaya, sevince erişileceğine işaret eder. Bir diğer yoruma göre de ferahının bozulacağına, saklanansırların açığa dökülmesine, hoşnutsuz duruma gelmeye, maddi kayba, kötü niyetli bir amire yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya sıkıntıya düşerek ümit ettiği zenginliğe, verdiği uğraşların sonunda düşlediği başarıya, çektiği zorlukların sonunda umduğu nimete, ümitsizlikten sonra hak edilen iyi bir geleceğe işarettir.

"Rüyada karnına yumruk yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar konusunda bilmedikleriniz

rüyada karnına yumruk yemek
  • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabirinin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada karnına yumruk yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.