Rüyada karnında bebeğin ayağını görmek

Asude Ö.(35) - Mersin sordu : "rüyada karnında bebeğin ayağını görmek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada karnında bebeğin ayağını görmek, yeminin yerine getirileceğine, karmaşadan uzak kalacağına, sevecen yaşlı kimseye, maddi zorluklardan uzak durmaya, güzel kısmete, şana ulaşmaya, güvenli kalmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, manevi külfeti olan tanımadığı bir kişiden kendini kurtarmaya, yakın zamanda öğrenilecek mutlu edici habere, sıkıntı çekmeden elde edilen ziynete yorulur. Bunlarla birlikte rahatının bozulacağına, dara düşmeye, sıkıntı verici bir sorunla yüzyüze gelineceğine, saklanansırların ortaya döküleceğine, kederden kurtulamamaya işarettir. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra kazandığı temiz kazanca, başarısızlıktan sonra düşlediği başarıya, zorlukla birlikte hayalini kurduğu hayra, meşakkatle birlikte umduğu başarıya işarettir.

Görülen rüyanın yorumlanması ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada karnında bebeğin ayağını görmek
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada karnında bebeğin ayağını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.