Rüyada karnında bebek ayağı görmek

Emrah R.(23) - İstanbul sordu : "hayırlı akşamlar; rüyada karnında bebek ayağı görmek yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada karnında bebek ayağı görmek, fakirlikten sıyrılmaya, hayırlı işlere, kısa zamanda duyulacak iyi havadise, yetenekli bir kişiye, sevinmeye, gıpta ile bakılan güce ulaşmaya, isteklerin gerçekleşeceğine, malın hayırlı olacağına, yağmura, kazanca gelecek berekete, refah dolu günlere yorulur. Başka görüşlere göre de zulüm görülmesine, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, muhtaç duruma düşmeye, içinden çıkılması zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, korkuya başına gelmesine yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Bu cefa ile birlikte kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, verdiği uğraşların sonunda beklediği rahatlığa, zorlukların sonrasında ulaştığı nimete, hatalarının ardından hak edilen iyi bir geleceğe işaret eder.

"Rüyada karnında bebek ayağı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada karnında bebek ayağı görmek
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok nokta konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Tabirlerin rehber nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada karnında bebek ayağı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.