Rüyada kaş yolmak

Ismail N.(33) - İstanbul sordu : "rüyada kaş yolmak yorumlar mısınız? "

Rüyada kaş yolmak, düşkünlükten uzak durmaya, sözünü tutacağına, tatlı dilli genç kimseye, parasal külfeti olan yabancıdan uzaklaşmaya, emniyetli kalmaya, yararlı uğraşlar yapacağına, iyi geleceğe, zengin kadına, işyerinde terfiye, iyi işlere, mala gelecek artışa işarettir. Başka görüşlere göre de sıkıntıya yaşama, dara düşmeye, fena niyetli yönetici eliyle zarar görmeye, düşmanlık görülmesine, düşmanlığını gizleyen yabancıya yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle birlikte gözlediği mülke, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu mutluluğa, cefa çektikten sonra hasret duyduğu galibiyete, yenilgiden sonra ulaştığı mala yorulmaktadır.

"Rüyada kaş yolmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada kaş yolmak
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşamımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaş yolmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.