Rüyada kaşıkla dondurma yemek

Yusuf D.(26) - Gaziantep sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün yorumlar sitenizde bulunuyor fakat rüyada kaşıkla dondurma yemek yorumlar mısınız? "

Rüyada kaşıkla dondurma yemek, şöhrete ermeye, gelire gelecek artışa, güler yüzlü orta yaşlı kişiye, ferahlığa, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, iyi uğraşlara, uzun ömre, maddi zorluklardan kurtulmaya, devlette mertebeye ulaşacağına, kısa zamanda duyulacak müjdeli havadise, getirili işler gerçekleştireceğine işarettir. Başka görüşlere göre de sevimsiz vaziyete düşmeye, hilekar bir yöneticiye, içinden çıkılması zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, maddi zarara, korkuya olmasına işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle derler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek hasret duyduğu iyiliğe, zamanla umduğu daha çok kazanca, sıkıntıları aşarak gözlediği toplu mala, umudunu kestikten sonra istediği saygınlığa işarettir.

"Rüyada kaşıkla dondurma yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada kaşıkla dondurma yemek
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaşıkla dondurma yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.