Rüyada kavga eden erkek görmek

Merve S.(35) - Balıkesir sordu : "İki üç gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada kavga eden erkek görmek yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada kavga eden erkek görmek, sevince, paranın hayırlı olmasına, istenilen bir başarıya, uzun ömre, maddiyata gelecek berekete, emniyetli kalmaya, dostlarla birlikte mutlu olmaya, becerili bir kimseye, faydalı uğraşlara, temiz nimete, kazançlı geleceğe işaret eder. Bazen de ticaret alanında kayba, kötü huylu bir akraba tarafından fenalık görmeye, fakirliğe, huzuru yitirmeye, yalancı bir amire yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu rüya sıkıntıya düşerek kavuştuğu mala, sıkıntıyla düşlediği rahatlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak beklediği toplu mala, zahmetle birlikte hasret duyduğu feraha işarettir.

"Rüyada kavga eden erkek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada kavga eden erkek görmek
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok nokta üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kavga eden erkek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.