Rüyada kayısı çekirdeği görmek ne demek

Özgür H.(21) - Denizli sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün tabirler burada bulunabiliyor ama rüyada kayısı çekirdeği görmek ne demek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kayısı çekirdeği görmek ne demek, şöhrete kavuşmaya, güzel şansa, bol kazanca, hak edilmiş paraya, mülke gelecek artışa, sıcakkanlı orta yaşlı adama, huzurlu yaşayacağına, bereketli zamanlara, mutluluğu bulmaya, düşkünlükten feraha çıkmaya, zengin insana yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de ticaret kaynaklı sıkıntıya, sevimsiz bir duruma düşmeye, sırların açığa dökülmesine, zora düşmeye, düşmanlığını göstermeyen amire yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar dediler ki: Bu hatalarının ardından hasret duyduğu mülke, çektiği zorlukların sonunda beklediği beceriye, zorlukları aşarak umduğu galibiyete, çektiği zorlukların sonunda kazandığı toplu mala işaret eder.

"Rüyada kayısı çekirdeği görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada kayısı çekirdeği görmek ne demek
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Kimi zaman açıkça bazen de kapalı olarak geleceğe dair haberler alınır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyanın manasını bilmesi icap eder.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kayısı çekirdeği görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.