Rüyada kayısı içinde kurt görmek

Ali Ç.(21) - Ankara sordu : "Selamun aleyküm, Bulamadığım nerdeyse bütün tabirler web sitenizde yer buluyor ancak rüyada kayısı içinde kurt görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kayısı içinde kurt görmek, bol şansa, gönül ilişkisinin iyi olacağına, dostlarıyla mutlu olmaya, emniyetli kalmaya, hak edilmiş ziynete, becerili bir insana, sağlıklı yaşamaya, refah dolu geleceğe, rızkın hayırlı olacağına, faydalı uğraşlara gireceğine, isteklerin hayata geçeceğine delalet eder. Bir diğer yoruma göre de değer kaybetmeye, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, ticari problemlere, korkulanın olmasına, sıkıntıdan kurtulamamaya delalet eder. Bazı durumlarda da alimler şöyle derler ki: Bu rüya uğraş vererek kazandığı temiz rızka, zahmetle birlikte umduğu kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu varlığa, mağlubiyetten sonra umduğu saygınlığa delalet eder.

"Rüyada kayısı içinde kurt görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın taşıdığı mesajlar hakkında merak edilenler

rüyada kayısı içinde kurt görmek
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Uyandıktan on dakika geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan baskındır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok faktör üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kayısı içinde kurt görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.