Rüyada kayısı patiği görmek

Uzay O.(31) - İstanbul sordu : "Sitenizi birkaç zamandır sıklıkla inceledim. rüyada kayısı patiği görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kayısı patiği görmek, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, temiz paraya, devlette mertebeye gelineceğine, gelirin hayırlı olacağına, beklentilerin hayata geçeceğine, güzel kısmete, yağmura, mutluluğu bulmaya, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, kolay kazanılan mülke, hünerli bir insana yorulur. Bazen de üzüntüden sıyrılamamaya, hilekar bir insana, üzüntü verecek problemle yüzleşileceğine, can sıkıcı vaziyete düşmeye, düşmanlığını gizleyen düşmana yorulmaktadır. Bazen de rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu uzun süren çabaların sonunda elde ettiği şana, zorlukları aşarak hak ettiği müjdeye, yenilgiden sonra kavuştuğu ganimete, zahmetle birlikte hasret duyduğu toplu paraya delalet eder.

"Rüyada kayısı patiği görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada kayısı patiği görmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Düş denilen olgu, uyurken görülen garip hallerdir
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kayısı patiği görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.