Rüyada kaynananın gelini istememesi

Erdal K.(40) - Almanya sordu : "Tabirlerinizi kısa bir süredir her gün olmasa da okuyorum. rüyada kaynananın gelini istememesi açıklar mısınız? "

Rüyada kaynananın gelini istememesi, temiz ganimete, hüner sahibi bir insana, gönül ilişkilerinde tatmine, rızkın bereketli olmasına, sağlığa, paraya gelecek bolluğa, emniyette hissetmeye, mutlu olmaya, finansal yükü olan akrabadan kurtulmaya, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya, istenilen bir eşe yorulmaktadır. Bazen de zora düşmeye, değer kaybetmeye, çözümü zor bir sorunla karşılaşılacağına, sıkıntılı hayata, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya yorulmaktadır. Farklı düşünen alimler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya verdiği uğraşların sonunda gözlediği berekete, zorlukları aşarak düşlediği beceriye, mağlubiyetten sonra beklediği sevince, sıkıntı çekerek beklediği saygınlığa yorulur.

"Rüyada kaynananın gelini istememesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada kaynananın gelini istememesi
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen belirsiz durumlardır
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaynananın gelini istememesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.