Rüyada kaz sesi duymak

Leyla Ş.(26) - Amerika sordu : "rüyada kaz sesi duymak açıklar mısınız? "

Rüyada kaz sesi duymak, mutluluğa, zahmetsiz elde edilen ganimete, birikmiş zenginliğe, emniyetli yaşamaya, paraya gelecek artışa, hayırlı evlada, faydalı işler gerçekleştireceğine, yağmura, sevince kavuşmaya, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, getirili işlere işaret eder. Bazen de saklanansırların ortaya döküleceğine, korkuya gerçekleşmesine, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, sıkıntı verici bir sorunla karşılaşılacağına, anlayışsız bir düşmana delalet eder. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar şöyle dediler: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu daha iyi kazanca, umudunu kestikten sonra hayalini kurduğu başarıya, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği paraya, cefa çekerek istediği temiz rızka delalettir.

"Rüyada kaz sesi duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar hakkında en çok merak edilenler

rüyada kaz sesi duymak
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya yorumcusu, kati suretle tabirden rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sorunlara neden olacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaz sesi duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.