Rüyada keçi ne demek

Fasih Y.(33) - Diyarbakır sordu : "Fikrimce hazırlanmış en geniş rüya web sitesi burası. rüyada keçi ne demek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada keçi ne demek, sevince kavuşulacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, temiz ganimete, işyerinde terfiye, imrenilen güce ulaşmaya, bol talihe, beklentilerin gerçekleşeceğine, sözüne sadık duracağına, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, maddi yükü bulunan bir kimseden kendini kurtarmaya, güzel uğraşlara gireceğine işarettir. Aynı zamanda fenalığını saklayan yöneticiye, sıkıntılı yaşantıya, zulüm görmeye, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine, kederden kurtulamamaya delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Bu rüya umudunu kestikten sonra beklediği beceriye, zorluklarla mücadele ederek ulaştığı galibiyete, uğraş vererek hasret duyduğu şerefe, yenilgiden sonra kazandığı şerefe işarettir.

"Rüyada keçi ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile ilgili bilinmeyenler

rüyada keçi ne demek
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz hayatımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Tahminen bir insanın hayatının ortalama üçte birini, farklı bir deyişle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada keçi ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.