Rüyada keçi sürüsü görmek ne demek

Bayram F.(31) - İstanbul sordu : "rüyada keçi sürüsü görmek ne demek yorumlar mısınız? "

Rüyada keçi sürüsü görmek ne demek, faydalı işler gerçekleştireceğine, dostlarla gülmeye, sevince ermeye, dingin kalacağına, getirili uğraşlara, büyük mertebeye ulaşılacağına, iyi bir eşe, mutluluğu bulmaya, becerili bir kişiye, paranın verimli olmasına, bonkör aile ferdine yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de ticaret alanında zarara, rahatı kaybetmeye, hoşnutsuz hale gelmeye, sıkıntıya hayata, kötü niyetli bir yönetici eliyle fenalık görmeye delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan alimler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya ümitsizlikten sonra düşlediği rahata, zorlukla birlikte beklediği şerefe, meşakkatle birlikte elde ettiği feraha, cefa ile birlikte umduğu müjdeye yorulur.

"Rüyada keçi sürüsü görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada keçi sürüsü görmek ne demek
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Bazen net olarak bazı zaman da kapalı şekilde geleceğe dair haberler görülür.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada keçi sürüsü görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.