Rüyada kedilerin saldırısına uğramak

Alpen V.(48) - Ağrı sordu : "Selam; rüyada kedilerin saldırısına uğramak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kedilerin saldırısına uğramak, duygusal hayatın iyi gittiğine, beklentilerin hayata geçeceğine, paraya gelecek artışa, akrabalarla muhabbete, salih dosta, varlıklı aile ferdine, memuriyette mevkiye ulaşılacağına, kolay kazanılan altına, şöhrete ulaşılacağına, sevineceğine, mutluluğa kavuşmaya yorulur. Başka görüşlere göre de sıkıntı verici bir durumla yüzyüze gelineceğine, yoksulluğa, kötü huylu bir insan eliyle fenalık görmeye, korkulanın gerçekleşmesine, değer kaybetmeye yorulur. Kimi zaman da rüya uzmanları dediler ki: Görülen rüya sıkıntılarının sonunda düşlediği onura, sıkıntıları aşarak istediği büyük güce, cefa ile birlikte elde ettiği hünere, zorlukları aşarak istediği mevkiye işarettir.

"Rüyada kedilerin saldırısına uğramak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları hakkında bilmedikleriniz

rüyada kedilerin saldırısına uğramak
  • Aşırı ruhsal sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada kedilerin saldırısına uğramak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.