Rüyada kekik bitkisi görmek

Tümay Y.(33) - Aksaray sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm rüyalar sitenizde bulunuyor ancak rüyada kekik bitkisi görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kekik bitkisi görmek, yararlı uğraşlar yapacağına, iyi gelire, dostlarıyla birlikte yaşamaya, gönül ilişkilerinde huzura, emniyette olmaya, gıpta ile bakılan kuvvete ermeye, mala gelecek bolluğa, maddi zorluklardan uzak durmaya, anlayışlı orta yaşlı tanıdığa, iyi uğraşlara, eli açık yabancıya işarettir. Başka görüşlere göre de içinden çıkılması zor bir problemle karşılaşılacağına, değer yitirmeye, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, rahatı yitirmeye, fena huylu amir tarafından fenalık görmeye yorulur. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Bu verdiği uğraşların sonunda istediği şana, sıkıntı çekerek ümit ettiği haysiyete, verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği beceriye, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu toplu mala işaret eder.

"Rüyada kekik bitkisi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada kekik bitkisi görmek
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz olduğu kati suretle hesaba katılmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz illerin, bilmediğimiz kimselerin isimlerini söyler.
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan garip durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada kekik bitkisi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.