Rüyada kendi erkek çocuğuyla cinsel ilişkiye girmek

Ali Ç.(32) - İstanbul sordu : "rüyada kendi erkek çocuğuyla cinsel ilişkiye girmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kendi erkek çocuğuyla cinsel ilişkiye girmek, imrenilen kuvvete ermeye, sağlıklı yaşamaya, kazanılan ziynete, gelire gelecek artışa, kazancın verimli olacağına, verdiği söze sadık duracağına, karlı atılım yapacağına, güzel uğraşlara, dostlarla yaşamaya, mutlu zamanlara, hayali kurulan bir geleceğe yorulur. Olumsuz anlamda huzurunun kaçacağına, parasal zorluğa, can sıkıcı bir duruma gelmeye, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, sıkıntıya yaşantıya yorulur. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda ulaştığı mutluluğa, sıkıntılara göğüs gererek umduğu itibara, zorlukların sonrasında kazandığı galibiyete, mağlubiyetten sonra kavuştuğu nimete delalet eder.

"Rüyada kendi erkek çocuğuyla cinsel ilişkiye girmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada kendi erkek çocuğuyla cinsel ilişkiye girmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Tahminen bir kişinin hayatının ortalama 3te 1ini, başka bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif duygular olumlu duygulardan güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendi erkek çocuğuyla cinsel ilişkiye girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.