Rüyada kendi eşiyle tekrar evlenmek

Ercan P.(45) - İstanbul sordu : "Evvelsi gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada kendi eşiyle tekrar evlenmek açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada kendi eşiyle tekrar evlenmek, sıkıntı çekmeden elde edilen paraya, arzuların gerçekleşeceğine, mala gelecek berekete, kısa sürede alınacak sevindirici havadise, büyük mevkiye gelineceğine, sevdikleriyle muhabbete, mutlu olmaya, rahatlamaya, duygusal yükü olan insandan kurtulmaya, emniyetli yaşamaya, dostluklarında tatmine işarettir. Aynı zamanda mutsuz edici bir olayla yüzyüze gelineceğine, zora düşmeye, sıkıntılı yaşama, değer kaybetmeye, fena niyetli bir amir tarafından zarar görmeye işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Bu rüya zahmetle birlikte elde ettiği haysiyete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu zenginliğe, zahmetle birlikte ümit ettiği ferahlığa, çektiği zorlukların sonunda istediği mala yorulmaktadır.

"Rüyada kendi eşiyle tekrar evlenmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada kendi eşiyle tekrar evlenmek
  • Rüya yorumlayan, kati suretle tabirden rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sorunlara yol açacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendi eşiyle tekrar evlenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.