Rüyada kendi eşiyle yeniden evlenmek

Hacer G.(32) - Adana sordu : "rüyada kendi eşiyle yeniden evlenmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kendi eşiyle yeniden evlenmek, aydınlık zamanlara, merhametli arkadaşa, malın verimli olmasına, iyi işlere, mal varlığına gelecek artışa, fakirlikten uzak durmaya, parasal külfeti bulunan akrabadan yakasını kurtarmaya, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, sağlığa, sevince erişileceğine, hak edilmiş mala işaret eder. Kimi zaman da fena huylu insan tarafından zarar görmeye, ferahının bozulacağına, fenalık görülmesine, korktuğundan emin olmaya, parasal zorluğa yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle dediler ki: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği nimete, yenilgiden sonra özlediği galibiyete, kaybettikten sonra özlediği daha çok kazanca, sıkıntıya düşerek ümit ettiği müjdeye işaret eder.

"Rüyada kendi eşiyle yeniden evlenmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada kendi eşiyle yeniden evlenmek
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının tahminen üçte birini, farklı bir tabirle tahmini yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Negatif hisler olumlu duygulardan baskındır.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Yaklaşık gece boyunca birkaç saat rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendi eşiyle yeniden evlenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.