Rüyada kendi evini görmek ne demek

Nur L.(33) - Çorum sordu : "rüyada kendi evini görmek ne demek yorumlar mısınız? "

Rüyada kendi evini görmek ne demek, faydalı işler ile meşgul olacağına, kısa sürede alınacak iyi değişimlere, cömert adama, düşkünlükten feraha çıkmaya, yüksek mevkiye çıkılacağına, güzel işler yapacağına, istenilen kuvvet sahibi olmaya, güvende yaşamaya, mutluluğu bulmaya, mutluluk dolu günlere, güzel şansa delalet eder. Kimi zaman da üzüntüden sıyrılamamaya, kıymet yitirmeye, yalancı akrabaya, hoşnutsuz duruma gelmeye, sağlığın bozulacağına delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları derler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra kazandığı beceriye, yardım alarak hak edilen onura, çektiği zorlukların sonunda umduğu iyiliğe, sıkıntılarının sonunda düşlediği itibarlı mertebeye yorulur.

"Rüyada kendi evini görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada kendi evini görmek ne demek
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya denilen olgu, uyurken görülen tuhaf hallerdir
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, tanışmadığımız kişilerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendi evini görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.