Rüyada kendi evini satmak

Halid T.(37) - Şanlıurfa sordu : "iyi sabahlar, rüyada kendi evini satmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kendi evini satmak, kazanılan paraya, sorunlardan uzak yaşayacağına, kazançlı geleceğe, sevenleriyle birlikte yaşamaya, güvende olmaya, ferahlamaya, fakirlikten feraha çıkmaya, yakında öğrenilecek hayırlı habere, ikili ilişkilerde tatmine, güzel işlere, zorluk çekmeden kazanılan kazanca yorulmaktadır. Ender olarak da üzücü bir olayla karşılaşılacağına, düşmanından emin olmaya, fakirliğe, düşmanlığını gizleyen akrabaya, ticari sıkıntıya yorulmaktadır. Bazı çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu zorluklara göğüs gererek ulaştığı hayra, cefa ile birlikte kavuştuğu huzura, başarısızlıktan sonra istediği hünere, uğraşlarının sonunda kavuştuğu şerefe yorulmaktadır.

"Rüyada kendi evini satmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması konusunda en çok merak edilenler

rüyada kendi evini satmak
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşantımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendi evini satmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.