Rüyada kendi kıçını görmek

Emrah A.(26) - Azerbaycan sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar burada yer buluyor ancak rüyada kendi kıçını görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada kendi kıçını görmek, yüksek makama çıkılacağına, hayırlı işlere, duygusal hayatın iyi olacağına, mal varlığına gelecek fazlalığa, büyük kuvvete ulaşmaya, rızkın verimli olacağına, görgülü yaşlı insana, iyi bir mutluluğa, ikili ilişkilerde tatmine, mutluluğa kavuşmaya, yeminin tutulacağına işarettir. Kimi zaman da mutsuz edici bir olayla karşılaşılacağına, saklanansırların açığa döküleceğine, huzuru kaybetmeye, korktuğundan emin olunacağına, çözümü karmaşık bir olayla yüzyüze gelineceğine delalet eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Görülen rüya zahmetlerinin meyvesini alarak gözlediği büyük güce, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği iyiliğe, sıkıntılara göğüs gererek hak ettiği şöhrete , yenilgiden sonra beklediği daha sağlıklı bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada kendi kıçını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada kendi kıçını görmek
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle yorumdan rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sorunlara neden olacak yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen belirsiz durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada kendi kıçını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.