Rüyada kendine aşı yapmak

Şehriyar L.(21) - Kocaeli sordu : "ruyadanegormeki birkaç aydır gün aşırı okuyorum. rüyada kendine aşı yapmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kendine aşı yapmak, maddiyata gelecek artışa, kazançlı yarınlara, kazançlı atılımlar gerçekleştireceğine, sevince ermeye, devlette mevkiye çıkılacağına, faydalı uğraşlara gireceğine, güzel kısmete, ferahlamaya, sakin bir hayatı olacağına, şana erişileceğine, duygusal hayatın iyi olacağına işaret eder. Ender olarak da yalancı bir akrabaya, değer yitirmeye, zorluğa düşmeye, düşmanından emin olunacağına, mutsuz edici bir sorunla yüzleşileceğine işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek istediği itibara, yardım alarak özlediği mülke, umudunu kestikten sonra umduğu rahata, zorluklarla mücadele ederek gözlediği daha sağlıklı bir hayata işaret eder.

"Rüyada kendine aşı yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada kendine aşı yapmak
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Tanımadığımız ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen garip durumlardır
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vs. bir çok değişken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendine aşı yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.