Rüyada kendine gülünmesi

Metin Ö.(27) - Şırnak sordu : "Rüya yorumlarınızı uzun bir süredir sıklıkla inceliyorum. Aradığım hemen hemen bütün tabirler web sitenizde yer buluyor ama rüyada kendine gülünmesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kendine gülünmesi, ilişkisinin yolunda olduğuna, ikili ilişkilerde mutluluğa, huzur bulmaya, becerikli bir kimseye, getirili girişim gerçekleştireceğine, vefakar arkadaşa, iyi günlere, kuvvete, sağlıklı bir ömre, sevince erişileceğine, hayırlı işlere delalet eder. Bunlarla birlikte sevimsiz bir duruma gelmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna, ticari problemlere, saklanansırların ortaya çıkacağına, zarar görülmesine delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya tabircileri şöyle dediler ki: Görülen rüya hatalarının ardından hak edilen galibiyete, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği hayra, zahmetle birlikte hak ettiği itibarlı mertebeye, sıkıntılarının sonunda özlediği hünere yorulur.

"Rüyada kendine gülünmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları konusunda en sık sorulanlar

rüyada kendine gülünmesi
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, mesajlara göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumları kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendine gülünmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.