Rüyada kendine oje sürmek

Emrah B.(45) - Ankara sordu : "Açık ara internetteki en geniş rüya yorumları internet sitesi burada. Bugün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada kendine oje sürmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kendine oje sürmek, sağlıklı yaşamaya, iyi uğraşlara, taleplerin hayata geçeceğine, şana sahip olunacağına, sevdikleriyle sohbete, güzel şansa, sözlerin tutulacağına, güvende olmaya, maddi zorluklardan sıyrılmaya, birikmiş mala, istenilen bir eşe yorulur. Ayrıca fakirliğe, sıkıntılı yaşama, sıhhatin bozulacağına, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, üzüntü duymaya delalettir. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak beklediği saygınlığa, zorlanarak hayalini kurduğu mülke, cefa ile birlikte kazandığı nimete, zamanla kavuştuğu mutluluğa delalet eder.

"Rüyada kendine oje sürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada kendine oje sürmek
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak kişinin hangi derecede etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel problemlere sebep olabilecek tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar hayatımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Bazı zaman açık olarak kimi zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendine oje sürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.